Aktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, Tadilat

Ev Tadilat & Onarım

Ev Tadilatı &Onarım

Ev tadilatı, Geçmişten günümüze yaptığımız Ev ve iç dekorasyondan dolayı uzmanlık alanlarımız olmuştur bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz mağaza tadilatı çalışmalarımız bu konuda uzmanlığımızı kazanmamızdaki en büyük etkendir.

Ev tadilatı, konusundaki referanslarımız için bizden telefon ile bilgi alabilirsiniz. Ev tadilatı tadilatında düzenlenen veya tamiratı yapılan bölgede kullanılması gereken malzemenin uygulama biçimi burada çok önem taşımaktadır eğer doğru anda doğru uygulama yapılmaz ise daha büyük sorunlar beraberinde getirmektedir bundan dolayı geri dönüşüm olmamalıdır olması durumunda çok büyük sıkıntı ve sorunlar yaşanmaktadır. 

Ev tadilatı, Ev özel çalışma alanı olmasından dolayı, yapılan işlerin güvenlikli alanlar şeklinde uygulama yaparak gitmek zorunluluğu olmaktadır. Böylesi ev çalışmalarında yapılması  gereken işlerde çalışan personellerimiz özel olarak eğitilmiş ve çalışma teknikleri eğitimi almıştır  geçmişten günümüze yaptığımız çalışmalarımız bunun en büyük referansıdır.

 Ev tadilatı, Aktifler yapı gurubu olarak bu deneyim ve tecrübelerimizi  Bu tarz özel insanların evlerinde paylaşmaktan zevk duyarız .Aşağıda verdiğimiz referanslarımız sadece bir kaçıdır bu alanda yaptığımız birçok referanslarımız var ve bir firmanın yaptıkları yapacaklarının teminatı olarak algılanmalıdır

Ev tadilatı, Tadilat bütçesi nasıl oluşturulur?


Ev tadilatı, Tadilat bütçesi oluştururken önce tadilat işleri yapan firmayla irtibata geçilerek yapılacak tetkik ve keşiften sonra ortalama maliyeti çıkarılır. Ortalama maliyete %15 veya %25 gibi rakamlar ekleyerek tadilat giderini ortaya çıkarırsınız. Böylece tadilat süresince fazladan çıkacak veya sizin hesap etmediğiniz giderleride çıkarmış olursunuz.

Ev tadilatı, Tadilat işlerinde eski yapı malzemelerini yenilettiğiniz için örnek mutfak dolabını değiştirirken yaptırmışken mutfak tezgahı olmuşken mermer veya granit olsun diyebilirsiniz ve bu size ek maliyet doğurur İnsanlarımız çoğu zaman yüksek paralar ödeyerek kandırılmış olabilirler. Ev tadilat ,bu yüzden işini vereceğiniz firmada muhakkak yaptırdığınız işin bir teknik elemanı olması gerekir. Aksi takdirde işin ortasında veya sonrasında meydana gelecek sorunlu işlerde destek alamayabilirsiniz. Hatta kızıp işi iptal edebilirsiniz. Bu yüzden işin ehli işini iyi yapan firmalarla çalışmanız en doğrusu karacağı için bütçenizi iyi ayarlamanız gerekir.

Ev tadilatı, Müşteride iyi bir intiba bırakmak için güzel bir ev şarttır. Evimizi yenilemenin zamanı geldi diyorsanız doğru adrestesiniz.

Ev tadilatı için gereken tüm usta ve malzeme gereksinimlerinizi karşılar ,evinizin iç mekan ve dış mekanlarının bütünüyle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlarız.

Ev tadilatı için ücretsiz keşif hizmetiniz vardır. Keşif esnasında kullanılacak malzemeler görüşülerek yaklaşık bir maliyet teklifi çıkarır onayınıza sunarız. Teklifin onaylanması durumunda en kısa zamanda malzeme nakliyesi ile işlerinize hızlı bir şekilde başlarız.

Ev tadilatı, Mümkün olabildiğince çevre esnaf ve komşularınızı rahatsız etmeden işimizi bitirip sizi tertemiz ve yepyeni evinizle baş başa bırakırız.

TADİLAT FİYATLARI

Ev Tadilatı için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Ev Tadilatı işlerinde bizden fiyat almanız yararınıza olacaktır.

Ev tadilatı için gereken tadilat ekibimizde bulunan ekiplerimiz kadromuzdan bazıları şunlardır

 • Ev tadilatı Kırım-yıkım-moloz  ve taşıma ekibimiz ve araçlarımız
 • Ev tadilatı Bölme duvar alçıpan ve asma tavan ekibimiz
 • Ev tadilatı Her türlü Sıhhi tesisat ekibimiz
 • Ev tadilatı Elektrik tesisatçısı ve yangın söndürme ekibimiz
 • Ev tadilatı Şap ve Sıvacı ekimiz
 • Ev tadilatı Fayans seramik mermer ekibimiz
 • Ev tadilatı Sıva Alçı saten alçı makinalı alçı ve boyacı ekibimiz
 • Ev tadilatı Marangozlarımız  (dış atölyelerden destek aldığımız ekibimiz)
 • Ev tadilatı Doğramacı Alüminyum ve Plastik(dış atölyelerden destek aldığımız ekibimiz)
 • Ev tadilatı lamine parke ve her türlü parke ekibimiz
 • Ev tadilatı Gereken tüm malzeme çeşitlerimiz ile ilgili yapı malzemeleri satışımız mevcuttur ve şirketimizin bünyesindedir.

 

Aktifleryapı,aktifler fabrika tadilat,aktifler fabrika tadilat,Fabrika tadilat ,ulus fabrika tadilat,Nişantaşı fabrika tadilat,Beşiktaş fabrika tadilat,fabrika tadilat İstanbul,dış cephe fabrika tadilat, iç cephe fabrika tadilat,bina fabrika tadilat,fabrika tadilat fiyatları, fabrika tadilat Küçükçekmece, bahçeşehir fabrika tadilat, bina içi fabrika tadilat, doğru fabrika tadilat enerji kimlik belgesi, enerji tasarruf kanunu, fabrika tadilatı, fabrika tadilat İstanbul, izolasyon cephe kaplama, Fabrika tadilat şişli, fabrika tadilat Ataköy, fabrika tadilat avcılar, fabrika tadilat bağcılar, fabrika tadilat Bahçelievler, fabrika tadilat Bakırköy, fabrika tadilat Beşiktaş, fabrika tadilat Beykoz, fabrika tadilat beylikdüzü ,fabrika tadilat Büyükçekmece, fabrika tadilat cennet, fabrika tadilat esenler, fabrika tadilat esenyurt, fabrika tadilat fatih ,fabrika tadilat firmaları, fabrika tadilat fiyatları, fabrika tadilat Gaziosmanpaşa, fabrika tadilat güngören, fabrika tadilat İstanbul,fabrika tadilat Kadıköy, fabrika tadilat Kağıthane, fabrika tadilat kanunu, fabrika tadilat kartal, fabrika tadilat malzemeleri,fabrika tadilat mecidiyeköy, fabrika tadilat merter, fabrika tadilat nasıl yapılır, fabrika tadilat nedir, fabrika tadilat Ortaköy,fabrika tadilat Pendik, fabrika tadilat Sarıyer, fabrika tadilat sefaköy, fabrika tadilat Silivri, fabrika tadilat sözleşmesifabrika tadilat şişli, fabrika tadilat teklif örneği, fabrika tadilat teknik şartnamesi, fabrika tadilat tuzla,fabrika tadilat Zeytinburnu, fabrika tadilat beylikdüzü,fabrika tadilat Yeşilyurt,fabrika tadilat,yeşil köy,fabrika tadilat bahçeşehir,fabrika tadilat başakşehir,fabrika tadilat halkalı,fabrika tadilat ataköy, Mobilya fabrika,mobilya tadilatı fabrika
Çözüm Ortaklarımız
Partnerlerimiz | Aktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, Tadilat
UT