Aktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, TadilatAktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, Tadilat

Hakkımızda


    Aktifler yapı gurubu,

Şirketimiz 2009 yılında 50.000 TL sermaye ile kurulmuş olup  2014  1.500.000 TL ödenmiş sermayesi ile kurulduğu günden beri sürekli gelişerek büyümektedir ve hizmet yaşamına kendisini geliştirerek devam eden Aktifler yapı gurubu, toplam kalite anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile hertürlü yapıda iç ve dış cephe uygulamalarında, dekorasyon işlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda. Aktifler yapı gurubu, edindiği bilgi birikimi ve iş tecrübelerini ayrım yapmaksızın üstlendiği her projeye uygulayarak, sektöründe, kalite, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatı biraraya getirir. Aktifler yapı gurubu, kaliteli boya konusunda uzmanlaşmış ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik ve pratik çözümleri sunmaya hazırdır.

     Aktif yapı gurubu işlerinde 1 m2`den 100.000 m2`ye her türlü büyüklükteki projeler için esnek organizasyon yapısı ve projeye özel oluşturulan uzman ekip kadrosuyla güçlü, dinamik bir yapı sunar.Aktif yapı grubu ayrıca anahtar teslim projelerde de; deneyimli ve titiz çalışma ilkeleriyle "güvenli" yaşam ve çalışma alanları oluşturur.inşaat sektöründe hizmet vermekte olup söz konusu alanlarda her türlü taahhüdü yerine getirebilecek donanıma sahiptir. Yıllardır sektöründe verdiği hizmet kalitesi ile "Sınırsız Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ön planda tutan firmamız gelecekte de müşterilerine hizmeti artan bir ivme ile sürdürecektir. Firmamız deneyimli personeli ve çağın gerektirdiği yönetim anlayışı ile sorunlarınıza duyarlı, anında çözüm üreten ustalarımız ve teknik personelimizle insana, işe ve zamana saygı duyarak güven duygusu ile hizmet üretmeye hazırdır. Çağın gereği olarak gelişen teknoloji ve ürünlerin daha iyi algılanması, uygulama teknikleri ile yeni ürünlerin tanıtılması için hizmet içi eğitimi ön planda tutmaktadır. Çalışmış olduğu sektörde Türkiye' nin lider kuruluşlarından birçoğunun bayisi olan firmamız, malzeme ve işçilik kalitesi ile konusunda iddialı olmanın haklı gururunu taşımaktadır. 

Aktifler yapı gurubu verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için konusunda uzman ve güçlü çözüm ortaklarının desteği ile hareket eder. Önceliğin her zaman “müşteri” olduğu firma prensipleri katı ve değişmezdir. Müşteri boya sektörünün ve boyacılığın kalıplaşmış problemleri ile yüz yüze getirilmez. Tam ve net çözüm sağlanır.

    Sektöründe görülmeyen yalnızca Aktifler yapı gurubu özel iş yaklaşımı, dürüst, duyarlı, işini ve görevini benimseyen, mükemmel plan ve programları ile kendisini gösterir.İş güvenliği konusunda son derece hassastır. Tüm çalışanlarının çalışma esnasında gerekli güvenlik önlemlerini almasını sağlayarak yaptığı işi insan hayatına verdiği değerle de ortaya koyar.

Aktifler yapı gurubu, keyifle yaşamanız ve çalışmanız için mekanlara renk katar.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik
İnsana ve çevreye saygı
Pozitif düşünce ve pozitif enerji
Demokratik ve katılımcı ortam
Takımdaşlık
Topyekün mükemmelleşme ve sürekli gelişim
Müşteri odaklılık
Entellektüel Sermaye

Özeleştiri

Titiz çalışmalarımız ve oluşturduğumuz güven ile kısa bir sürede önde gelen firmaları arasında yer almayı başardık. Uzun süreli müşteri memnuniyeti hedefliyoruz.

 FAALİYET ALANLARIMIZ

Aktifler Yapı gurubu kurulduğu günden beri yapı sektöründe hertürlü mağaza,fabrika ve hertürlü konut villa tadılatı ve hızla büyüyen yapı sektörüne değişikliğe gitmektedir. Ayrıca hertürlü yapı malzemesı satış ve uygulama konusunda çok büyük projelere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

Yapı sektöründe bahane değil, anahtar çözümler sunmaktayız..

 

Çözüm Ortaklarımız
Partnerlerimiz | Aktifler Yapı | Fabrika Tadilat, Kat Karşılığı İnş, Mantolama, Tadilat
UT